Lato już skończyło się na dobre, a sierpień minął w mgnieniu oka i pozostały nam jedynie miłe wspomnienia. Jednak to wcale nie znaczy drogie Panie że powinnyście odpuścić sobie golenie nóg, przecież przed Wami jeszcze wiele ciepłych dni i być może gorących nocy 😉 Jednak z nie ogolonymi nogami będzie to bardzo mało prawdopodobne.
Niestety, ale już teraz wiele dziewczyn rezygnuje z golenia nóg i ubiera grube czarne rajstopy, co według mnie jest zupełnie niepotrzebne! Początek września, czy nawet późniejsza jesień są dalej świetnym okresem na to żeby eksponować swoje nogi i przyciągać nimi spojrzenia uroczych Panów.
Dlatego dzisiaj chce Wam powiedzieć co zrobić by golenie nóg było przyjemne i co równie ważne – długotrwałe!
Do takiego golenia idealnie sprawdzi się Maszynka Damska Wilkinson Quattro i już Wam tłumaczę dlaczego tak uważam. Po pierwsze, maszynka ta wyposażona jest w pasek z żelem zaprojektowany specjalnie na potrzeby kobiecej skóry, dzięki czemu nie ma mowy o jakichkolwiek podrażnieniach czy czerwonych krostkach po goleniu – a jest to bardzo ważne. Po drugie, maszynka ta posiada ruchomą główkę – jako ciekawostkę dodam że, męska maszynka z taką ruchomą główką kosztuje grubo ponad 100 złotych, a wasza damska trochę ponad 60, więc jest okazja do zakupów. Przecież to prawie jak przecena 🙂 Pamiętaj o tym że ruchoma główka sprawia że maszynka bardzo ładnie goli łydki i nie pozwala nam się zaciąć, a przynajmniej znacznie to utrudnia. Trzecią i zarazem ostatnią zaletą (starczy tych zachwytów na dzisiaj) są specjalne tytanowe ostrza w które wyposażona jest maszynka, a co ważniejsze ich precyzyjnie ustawiony kąt cięcia. To właśnie dzięki temu specjalnemu kątowi odrastające włoski nie są takie twarde i szorstkie.
Tak więc moje Kochane Panie, wrzesień nie jest żadną wymówką żeby przestać eksponować swoje piękne nogi!